Urodziny naszego ukochanego Swamidżiego, Centrum Śri Premanandy, Carlos Paz, Argentyna

W Argentynie, świętowaliśmy urodziny naszego ukochanego Guru w niedzielę, 21 listopada. Wielbiciele, którzy mogli uczestniczyć osobiście byli podekscytowani ponownym spotkaniem się po prawie półtora roku, ale były też inne osoby, które uczestniczyły wirtualnie.

Rozpoczęliśmy spotkanie od Pada Pudży, podczas której obecne osoby mogły ofiarować mleko do stóp Swamidżiego, natomiast osoby będące w swoich domach uczyniły to samo mentalnie i w swoich sercach. Udało nam się również połączyć przez internet z Matadżi, która w swój zabawny sposób podzieliła się swoimi pouczającymi i inspirującymi doświadczeniami ze Swamidżim. Wielbiciele byli szczęśliwi, że dołączyła ona do świętowania i wdzięczni Chandice za jej profesjonalne tłumaczenie! Później wszyscy opowiedzieliśmy o własnych doświadczeniach ze Swamidżim jak na przykład o momentach, kiedy byliśmy na niego źli i wtedy jego łaska i błogosławieństwa pozwoliły nam doświadczyć czegoś naprawdę pięknego w naszych sercach.

Potem zaśpiewaliśmy kilka bhadżanów i złożyliśmy nasze ofiary u stóp Swamidżiego. Zakończyliśmy medytacją metta prowadzoną przez wielbiciela. W tym pięknym programie wzięło udział około 25 osób, łącznie z wielbicielami z różnych miejsc w Argentynie, z innych krajów i nowymi osobami.

Osoby z Centrum rozdały obiad i oczywiście tort urodzinowy Swamidżiego! Jeszcze raz Swamidżi pobłogosławił nas swoją obecnością; czuliśmy jego wszechogarniającą miłość i sprawiło to, że wszyscy czuliśmy się naprawdę szczęśliwi! Mam nadzieję, że wszyscy na świecie mogli obchodzić urodziny naszego ukochanego mistrza w dobry sposób i że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby uczcić jego życie podążając za jego naukami.

Sri Premananda Ashram © 2019. All Rights Reserved