Trasa Murugi we Francji

W ciągu ostatnich kilku miesięcy członkowie grupy Młodzieży Premanandy z Maastricht (Holandia) wykonali wiele abiszekamów Murugi. Doświadczywszy silnej energii tych rytuałów, chętnie dzielili się tym doświadczeniem z innymi. I tak skontaktowali się z Młodzieżą Premanandy z Francji i razem obie grupy zorganizowały trasę Murugi, podczas której odwiedzili niektóre z Centrów Śri Premanandy we Francji. Z powodu krótkiego terminu, wycieczka została ograniczona do trzech Centrów: Centrów Śri Premanandy w Nord Mayenne i Lyonie oraz Centrum Jedności Premanandy w Monts du Forez.

Abiszekam w uroczym centrum Nord Mayenne miał miejsce wieczorem. Świetnie się bawiliśmy przygotowując wszystko, a podczas abiszekamu do czterech figurek Murugi była silna energia!

Były piękne satsangi, spacery na łonie natury i medytacje w magicznym lesie ze wspaniałymi drzewami. Wiele osób przybyło do Centrum Jedności Premanandy w Monts du Forez! Podczas gdy niektórzy zostali tylko na bhadżany i błogosławieństwa lingamów, inni również zostali na abiszekam Murugi. Wspomagani wspaniałymi głosami śpiewaków, mogliśmy naprawdę poczuć obecność i energię Swamiego. Na koniec ofiarowaliśmy święte nici, pobłogosławione podczas abiszekamu. Trzeci abiszekam odbył się w Centrum Śri Premanandy w Lyonie. Energia grupy była bardzo spokojna, a koordynatorka Shantananda była świetnym gospodarzem! To był piękny wieczór!

Sri Premananda Ashram © 2019. All Rights Reserved