Świątynia Śri Premeśwarar

Ta świątynia pomoże ustanowić pokój na całym świecie, a moje duchowe moce będą tam pracować przez wiele pokoleń. To również wspaniałe miejsce dla tych, którzy prowadzą duchowe życie. Także dla pozostałych ludzi, gdy będą mieć oni problem i będą się tu modlić, ich problemy zostaną rozwiązane”. Swami Premananda

PHOTO-4

Proszek sandałowy materializujący się na statuetce Swamidżiego podczas Mahaśiwaratri w 2014 r. Piękny ciemnozielony lingam u stóp statuetki Swamidżiego pojawił się w noc Śiwaratri.

PHOTO-1

Ten lingam pojawił się na ołtarzu świątyni Śri Premeśwarar podczas Mahaśiwaratri w 2011 roku, zaraz po Mahasamadhi Swamidżiego.

Od Samadhi Swamidżiego 21 lutego 2011 roku, noc Mahaśiwaratri stale jest tą, podczas której duchowa obecność Swamidżiego jest silnie odczuwana przez wszystkich wielbicieli, zwłaszcza w Aśramie Śri Premanandy. Każdego roku, tak jak było to w czasie, gdy Swamidżi był jeszcze w fizycznym ciele i manifestował lingamy w czasie Lingodbhawy w noc Mahaśiwaratri, również teraz lingam manifestuje się u stóp Lingamu Śri Premeśwarar lub u stóp statuetki Swamidżiego znajdującej się w świątyni Śri Premeśwarar. Podobnie jak kiedyś, każdego roku podczas Wibhutibhawy, Swamidżi manifestował wibhuti, co miało miejsce kilka dni lub tygodni po tym, jak lingamy wyłaniały się z ciała Swamidżiego, tak i obecnie wibhuti pojawia się na Jego statuetce lub na Jego zdjęciu w Pudża Holu. To zdarzyło się kilka razy w ciągu ostatnich czterech lat. Po tych wydarzeniach na początku 2014 roku proszek sandałowy materializował się na statuetce Swamidżiego przez kilka tygodni. Pod koniec 2014 roku wibhuti pojawiało się na statuetce Swamidżiego przez kilkanaście dni, a następnie po comiesięcznym abiszekamie wykonanym do tej statuetki, zaczął pojawiać się na niej proszek sandałowy.Wszystkie te święte proszki są pakowane i rozdzielane wśród wielbicieli Swamidżiego z całego świata. Zarówno wibhuti jak i proszek sandałowy można nakładać na czoło podczas medytacji, aby podnieść swą duchową energię i sprowadzić do umysłu radość i spokój. Można je również wsypać do wody i wypić w celu usunięcia chorób i negatywnej karmy.

PHOTO-2

Wibhuti materializujące się na zdjęciu Swamidżiego w Pudża Holu w 2012 roku.

PHOTO-3

Wibhuti manifestujące się na statuetce Swamidżiego podczas Mahaśiwaratri w 2013 roku. Czarny lingam pojawił się u stóp statuetki Swamidżiego w noc Śiwaratri.

Sri Premananda Ashram © 2019. All Rights Reserved