Rozumienie prawdziwej miłości

SATSANG ZE SWAMIDŻIM

Kto zrozumiał, co jest wewnątrz? Kto zrozumiał czystą i prawdziwą miłość? Chcę sprawić, żebyście zrozumieli to sami. Kto zrozumiał? Kto zrozumiał rzeczywistą prawdę i prawdziwą miłość w swoim sercu? Możesz mieć dobre relacje ze swoimi dziećmi i bliskimi. Jeśli spytasz ich czy zrozumieli prawdziwą miłość – bez zrozumienia – odpowiedzą „Tak”. Ale żadne z was nie wie czy prawdziwie rozumie prawdziwą miłość.

W dzisiejszych czasach rodzice mówią do swoich dzieci, nie rozumiejąc wartości prawdziwej miłości. Mówisz tak dużo o miłości, ale czy odnosisz się do swoich dzieci i bliskich ze szczerą miłością?

Ja podchodzę do was z czystą miłością… chociaż, co niektórzy mówią, że okazuję miłość tylko częściowo. Niektórzy mnie krytykują. Ich serca są zranione, jeśli mówią w ten sposób i odczuwają smutek, mówiąc takie rzeczy. To ich martwi i sprawia, że czują się nieszczęśliwi. I wciąż powtarzają, że okazuję im tylko ograniczoną miłość. Ciągle rozmawiacie o miłości – mówicie, że powinniście okazywać miłość Bogu, powinniście okazywać miłość oświeconym, powinniście okazywać miłość swoim dzieciom i wszystkim innym istotom. Ale kto zrozumiał tą prawdziwą miłość? Kiedy patrzę na was, widzę tą czystą miłość wewnątrz ciebie. Widzę wszystkie wasze czyste serca. Nie wątpię w waszą czystą miłość.

Ten świat jest pełen iluzji i macie problemy. Czasem wasze serca czują się zranione przez problemy, którym musicie sprostać. Jest tyle kłopotów i chorób, które wam zaprzątają głowę. Wiem i rozumiem, że wasze serca są przez to zranione. Wszyscy pragniecie miłości. Jeśli chcecie mówić o miłości, otwórzcie serca. Chcecie otworzyć wasze serca? To znajdźcie klucz! Macie miłość w waszych sercach, ale zostawiacie zamknięte drzwi i nie możecie znaleźć klucza. Nie wiecie jak wyrazić waszą miłość. Zawsze się martwicie czy inni okażą wam miłość czy nie, więc, najpierw spróbujcie okazać ją sobie samym!

Zawsze okazuję wam miłość. Zawsze tu jestem, uśmiecham się do was. Zawsze jestem z wami z miłością. Nie dbam o te wszystkie problemy, przez które przechodzi moje ciało. W moim sercu zawsze czuję miłość Boga i to jest to, co mnie motywuje. Jestem ogromnym szczęściarzem, że czuję tą Boską Miłość w sobie. To Bóg przysłał mnie, żebym był z wami i pokazał wam miłość. Nie martw się, jeśli nikt nie rozumie miłości, która jest na dnie twojego serca. Nawet jeśli twój mąż, twoja żona, twoja matka i twoje dzieci nie rozumieją cię, nie martw się tym.

Czasem twoje dzieci mogą być ci oddane, ale mogą oczekiwać jakichś pieniędzy czy innych korzyści materialnych. Możesz czekać na prawdziwą miłość, ale one okazują zainteresowanie, które oczekuje pieniędzy. Mogą nie pokazywać ci prawdziwej miłości, ale to nie znaczy, że nie ma w tobie prawdziwej miłości do nich. Mogą one nie rozumieć twojej czystej miłości, ale ja rozumiem. Bóg zna piękno miłości. Bóg zna serca wszystkich ludzi. Nie jest łatwo wyrazić miłość słowami czy na piśmie. Miłość jest wewnątrz ciebie. To jest coś z serca. Tym, kto rozumie twoją miłość jest Bóg. Ja również rozumiem twoją czystą miłość. Dlaczego jest tak, że tylko Bóg i Swami rozumieją twoją czystą miłość? Ponieważ, nie oczekują od ciebie niczego. Błogosławię cię. Uczę cię, doprowadzę cię na dobry poziom. Rozumiem twoją miłość.

Mając jakąś relację, oczekujesz czegoś od innych. Poszukaj w swoim sercu i znajdziesz prawdziwą miłość. Jest w twoim sercu. Nie możesz zdobyć miłości za pomocą wiedzy. Miłość przychodzi z głębi twojego serca. Miłość jest odbiciem Boskości w twoim sercu i wkrótce twoja czysta miłość się zamanifestuje. Proszę was wszystkich, abyście pokazali czystą miłość.

Czasami kiedy napotykacie próby i kłopoty, wyrzucacie mnie ze swojego serca. Proszę cię, żebyś dał mi miejsce w swoim sercu. Dałaś miejsce swojemu mężowi, dziecku, ojcu, ale zrobiłaś to z pewnymi oczekiwaniami. Ja proszę cię – bez żadnych oczekiwań – abyś dała mi miejsce w swoim sercu. Okazałaś miłość ze swojego serca, ja uczynię ją promieniującą miłością. Kocham was wszystkich, ale czasem wyrzucasz mnie ze swojego serca. Jest mi smutno, kiedy jestem wyrzucony z twojego serca. Każdy oczekuje miłości ode mnie, ale ja jestem zakochany we wszystkich. Daj mi miejsce w swoim sercu, a ja jestem przygotowany, żeby przejąć wszystkie twoje przejścia i kłopoty. Twoje trudności mogą być dla ciebie zbyt duże. Nie zaprzeczam, że nie masz problemów, ale możesz mi je oddać. A moim obowiązkiem jest zająć się nimi. Nie potrzebujesz przychodzić do mnie i przekazywać mi ich, możesz mi je oddać za pomocą swego serca.

Kiedykolwiek i gdziekolwiek do mnie mówisz, słyszę cię. Gdziekolwiek jesteś, możesz oddać mi swoje problemy. Jai Prema Shanti!

Sri Premananda Ashram © 2019. All Rights Reserved