Nauki

swami-premanandaProwadzenie

Obok różnych sadhan, które Swamidżi zalecał do praktykowania, aby pomóc nam rozwijać się duchowo, przekazał także mnóstwo wskazówek, jak prowadzić szczęśliwe życie. Poniżej kilka fragmentów z satsangów, które wygłosił na przestrzeni wielu lat.

Więcej


Swami Premananda 2010

Wizja Swamidżiego

„Moja misja jest moim życiem. Nic innego w tym życiu mnie nie interesuje. Jedyne, czego chcę, to prowadzić ludzi i wznosić ich oraz pokazać miłość Boga jak największej liczbie osób. Nie mam żadnych osobistych życzeń czy celów. Wypełniam wolę Boskości przez cały czas. Urodziłem się na tym świecie i wypełniam tę misję, ponieważ mam współczucie i ogromną miłość do ludzkości.”

Więcej


abishekam-ashram-premanandaPraktyki Duchowe

Swamidżi nauczał różnych sadhan (praktyk duchowych), aby pomoc nam rozwinąć się na duchowej ścieżce. Pomagał również wszystkim tym, którzy przychodzili do niego, aby rozwijać cechy takie jak cierpliwość, miłość, uprzejmość, oddanie i postawę służenia. Poprzez praktykowanie tych sadhan możemy zbliżyć się do Swamidżiego lub wewnętrznej Jaźni i odczuć jak jego duchowa miłość i prowadzenie działają w naszym życiu.

Więcej


 

Sri Premananda Ashram © 2019. All Rights Reserved