Młodzież Premanandy

Naoussa i Prithvi podjęły się nowej sewy i roli w Młodzieży Premanandy Naoussahas stała się nową osobą kontaktową w Belgi a Prithvi nowym koordynatorem Młodzieżowym we Francji. Można skontaktować się z nimi pod adresem py.grenoble@gmail.com (Prithvi) oraz naoussa.wauters@gmail.com (Naoussa). 

„Nazywam się Prithvi, mam 17 lat i mieszkam we Francji. Znam Swamidżiego od urodzenia, to on dał mi moje imię…, chociaż zapewne moi rodzice musieli odegrać jakąś rolę w tej decyzji. Dzięki środowisku, w którym dorastałam, zawsze było to dla mnie naturalne, aby uczestniczyć w duchowych aktywnościach Centrów takich jak: abiszekamy, bhadżany, mantry, sewa, medytacje, rozdawanie prasadam.. i inne. Również zawsze kochałam Aśram, ponieważ jest to miejsce, z którego pamiętam przebywanie ze Swamidżim i Jego boską energią. Jest to również miejsce gdzie widziałam, i nadal widzę, moich rodziców biegających od jednego zebrania na następne i, podobnie jak w domu, organizujących i planujących projekty, zawsze z cierpliwością oraz niezłomnością. Zawsze brałam udział we wszystkim, cokolwiek oni i Aśram organizowali, poprzez co poznałam innych młodych ludzi zainteresowanych duchowością.

Pamiętam Swamidżiego otoczonego przez morze dzieci i wyjaśniającego im jak ich działania, decyzje i punkt widzenia są ważne i potrzebne dla świata i jego przyszłości. 

W 2014 stałam się osobą kontaktową Młodzieży a teraz podjęłam rolę Koordynatora Młodzieżowego, ponieważ jestem przekonana o pozytywach, jakie Młodzież Premanandy może przynieść młodym pokoleniom. Mamy mnóstwo projektów na horyzoncie, zarówno konkretnych jak i tych niesprecyzowanych. Czuję, że to naprawdę ważne, aby pozwolić młodym ludziom poznać duchowość i boską miłość, zaoferować im możliwość czytania satsangów i dyskutowania na ich temat, dać możliwość wykonywania abiszekamów Murugi, robienia mnóstwa sewy, śpiewania bhadżanów i angażowania się w różne projekty, na przykład pomaganie Matce Ziemi. W tym roku poznałam nowych członków Aśramowej Grupy Młodzieżowej i kilkoro młodych ludzi z całego świata i czuję, jakby to był nowy początek z nową młodzieńczą energią i całą masą rzeczy do zrobienia. Więc, zaczynajmy! Harohara! Dżej Prema Śanti!”

„Nazywam się Naoussa i po raz pierwszy spotkałam Swamiego Premanandę mając 17 lat. Od razu poczułam wielkie zainteresowanie.. Otworzyłam swoje serce i w zamian otrzymałam jego błogosławieństwo stokroć silniejsze. W szwajcarskich Alpach, podczas tygodnia Prema Dhjanam doświadczyłam wielkiej transformacji.

To, co zawsze lubiłam w młodzieży Premanandy to pozytywna energia. Na każdym programie, na który się zbierali czułam się mile widziana i zawsze otrzymywałam silne doładowanie pozytywną energią. To, co dzielimy podczas wykonywania i uczestniczenia w Abiszekamach i podczas śpiewania bhadżanów pochodzi z głębi serca, i dlatego te kontakty są tak wyjątkowe. Teraz, kiedy widzę jak wpływa to na moje dzieci, wiem, że jest to dobra rzecz!”

Sri Premananda Ashram © 2019. All Rights Reserved