Kontakt

WRITE-TO-SWAMIJI-premanandaNapisz do Swamidżiego

Kiedy Swamidżi przebywał w fizycznym ciele, otrzymywał tysiące listów od wielbicieli z całego świata i na nie odpisywał, ofiarowując im duchowe prowadzenie, praktyczną pomoc i spokój umysłu. Nadal można napisać list do Swamidżiego. Możesz go przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na e-mail: contact@sripremananda.org lub za pomocą poczty tradycyjnej. Twój list zostanie umieszczony na Lingamie Śri Premeśwarar po porannym abiszekamie. Później wszystkie listy wysłane do Swamidżiego są palone raz w miesiącu w małym ogniowym rytuale.

Więcej


swami-premanandaCo dzieje się z waszymi listami po napisaniu ich do Swamidżiego?

Ludzie z całego świata, którzy mieli wiarę w Swamidżiego, łącznie z tymi, którzy nigdy nie zobaczyli Go fizycznie, kontaktowali się z Nim poprzez listy. Prosili o rozwiązanie swoich problemów, uleczenie z chorób, pozbycie się złych nawyków i przede wszystkim chcieli spokoju umysłu. To, że mogliśmy do Niego napisać i otrzymać osobistą odpowiedź było rzadką sposobnością i wielkim darem. Wielu ludzi, którzy napisali do Swamidżiego, położyło swój list przed Jego fotografią i otrzymało rozwiązanie swoich problemów. Swamidżi powiedział, że kiedykolwiek do Niego piszesz, On o tym wie i zaczyna działać. Niezliczona ilość ludzi doświadczyła tego i nadal doświadcza.

Więcej


MAP Kontakt z Aszramem

Aśram Sri Premanandy jest usytuowany w wiosce Fathima Nagar, około 20 kilometrów na południe od Tiruchirappalli (Trichy), w stanie Tamil Nadu. Trichy ma niewielkie międzynarodowe lotnisko, stację kolejową i dwie stacje autobusowe. Z Trichy do Fathimanagar można dojechać autobusem lub taksówką. Fathima Nagar jest położone przy drodze Trichy – Madurai znanej również jako National Highway (NH) 45B.

Więcej


Sri Premananda Ashram © 2019. All Rights Reserved