Cele

statue-premananda-centres

Statuetki podarowane różnym Centrom Sri Premanandy

Centra i Grupy Sri Premanandy zostały utworzone przez Swamiego Premanandę, aby dać wszystkim ludziom szansę na zjednoczenie, znalezienie spokoju umysłu, wspólne praktykowanie duchowości, rozwijanie się na duchowej ścieżce, swobodne rozmawianie o duchowości i spotykanie się w celu udzielania pełnej współczucia pomocy oraz wykonywania służby na rzecz osób w potrzebie.

„Utworzyłem wiele Centrów na całym świecie, które mają na celu przybliżenie ludzi do Boskości dzięki możliwości wspólnego wykonywania duchowych praktyk. Centra dają ludziom szansę na pozbycie się cierpień i trudności, rozwinięcie wrażliwości na inne osoby poprzez spotkania z satsangami, wykonywanie duchowych rytuałów, rozwinięcie odwagi, która pomoże im wieść spełnione życie i doświadczyć wiecznego szczęścia.” Swami Premananda

„Pozwólmy na to, aby duchowość i oddanie rozrastały się. Pozwólmy kwitnąć prawości. Pomóżmy ludziom osiągnąć spokój umysłu i wieść dobre życie. Pomóżmy ludziom spotykać się w Centrach, Grupach i Grupach Młodzieży Sri Premanandy.”

 

Sri Premananda Ashram © 2019. All Rights Reserved