Centra

statue-premananda-centresCele

Centra i Grupy Sri Premanandy zostały utworzone przez Swamiego Premanandę, aby dać wszystkim ludziom szansę na zjednoczenie, znalezienie spokoju umysłu, wspólne praktykowanie duchowości, rozwijanie się na duchowej ścieżce, swobodne rozmawianie o duchowości i spotykanie się w celu udzielania pełnej współczucia pomocy oraz wykonywania służby na rzecz osób w potrzebie.

Więcej


abishekam-ashram-premanandaAktywności Centrów i Grup Sri Premanandy

Centra i Grupy Sri Premanandy są miejscem, gdzie ludzie z różnych kultur, środowisk i religii mogą spotkać się razem, aby zagłębić się w duchowości, modlić się razem, dyskutować o duchowości i ofiarować pomoc i służbę potrzebującym ludziom na ich obszarze działania.

Więcej


 

abhishekamWydarzenia w Centrach

Więcej


map-premananda-centres-2Znajdź Centrum

Tutaj znajdziesz dane kontaktowe i położenie Centrów Sri Premanandy, Grup i osób kontaktowych. Koordynatorzy organizują różne aktywności w Centrach czy w Grupach. Osoba kontaktowa to ktoś, kto da Ci dodatkowe informacje o Swamim Premanandzie, Jego naukach i Aśramie, zwłaszcza jeśli nie ma żadnego Centrum czy Grupy w Twojej okolicy. Centra i Grupy wykonują te same aktywności, z tym wyjątkiem, że Grupy nie wykonują abiszekamów. Wszystkie duchowe aktywności, wykonywane przez Centrum czy Grupę są całkowicie darmowe i otwarte dla każdego.

Więcej


 

Sri Premananda Ashram © 2019. All Rights Reserved